Kurs tworzenia stron internetowych. Gdzie się na niego zapiszesz?

About This Project

Gdzie zapiszę się na kurs tworzenia stron internetowych?

Ukończony kurs tworzenia stron internetowych jest niezwykle istotnym elementem często decydującym o zatrudnieniu w branży IT. Oczywiście nie chodzi nam w tym momencie o kursy, które nie przygotowują do zawodu a skupiają się jedynie na teorii – u nas zawsze stawia się na praktykę i tworzenie skutecznych rozwiązań! Dzięki wieloletniemu doświadczeniu opracowaliśmy swój autorski kurs, dzięki któremu prędko nauczysz się tworzenia stron internetowych. Przyda Ci się to z kolei w zawodzie Webdevelopera, w którym istotne jest poszukiwanie konkretnych, satysfakcjonujących rozwiązań w kwestii kodowania stron WWW oraz sklepów online.

 

Czym rozpoczyna się kurs tworzenia stron internetowych?

Pierwotnie  dostarczymy Ci wysokiej jakości materiałów szkoleniowych, które przydadzą się nie tylko podczas trwania szkolenia ale i w późniejszym życiu zawodowym. Następnie zaczniemy naukę. Zapomnij o żmudnych wykładach i postaw na progres umiejętności praktycznych – sami jesteśmy praktykami dlatego praktycznie całe szkolenie odbędzie się przy komputerach. Na początku nauczyć będziesz się musiał języków programowania – HTML5 oraz CSS3, które umożliwią Ci skuteczną budowę stron WWW. Kurs tworzenia stron internetowych który z nami odbędziesz będzie cennym nabytkiem w CV oraz pozwoli na faktyczne kreowanie witryn. Pokażemy Ci, w jaki sposób za pośrednictwem CSS będziesz mógł modyfikować wyglądy w niezwykle popularnym CMS – WordPressie. Nauczymy Cię również tego, które wtyczki są skuteczne i warte Twoje uwagi a które zupełnie nie.

 

Jak zapisać się na kurs tworzenia stron internetowych?

Żebyś mógł zapisać się na kurs tworzenia stron internetowych powinieneś kliknąć TUTAJ lub umówić się telefonicznie. Wówczas poinformujemy Cię drogą mailową lub telefoniczną o najbliższym kursie. Staramy się być elastyczni dlatego uczyć możesz się nawet wtedy, gdy pracujesz na etacie – możesz wybrać uczestnictwo w zajęciach prowadzonych w godzinach późniejszych, tzn. od 16 w górę lub kurs weekendowy, który cieszy się sporą popularnością. Dzięki temu połączysz etat z przystosowywaniem się do nowego, wymarzonego zawodu!

 

 

Zapisz się na szkolenie i zmień swoje życie zawodowe w tej chwili! Skontaktuj się z nami klikając tutaj!