O nas

Wyjdziesz od nas z głową pełną pomysłów,

które umożliwią Ci prędkie zaistnienie na rynku pracy!

Jako jedyni w Rzeszowie prowadzimy profesjonalne, szyte na miarę szkolenia z tworzenia stron internetowych, prowadzenia Facebooka, Instagrama i innych kanałów społecznościowych i obsługi zaawansowanych programów graficznych. Służymy nie tylko wiedzą, ale i gotowymi rozwiązaniami, które otrzymasz decydując się na przygotowanie specjalnie dla Ciebie szkolenia.

Kim jesteśmy?

 

Jesteśmy profesjonalną agencją interaktywną, która od lat zajmuje się tworzeniem stron WWW, wdrażaniem skomplikowanych rozwiązań z branży e-commerce oraz budowaniem długofalowych strategii marketingowych. Od ponad 4 lat działamy na niezwykle dynamicznym rynku, który znamy od podszewki i w którego standardy się wpisujemy. Wiemy, jak ważny jest systematyczny rozwój – dlatego od początków działalności prowadzimy efektywne szkolenia. Dzięki temu nasi klienci zyskują jakość w każdym elemencie współpracy.

Cechuje nas

 

rzetelność i profesjonalizm. Świadczy o tym masa realizacji, którą dostrzec możesz w naszym portfolio…
I nie tylko.

Nasze projekty

 

są innowacyjne i stanowią świetne wizytówki
w sieci. Przeglądając nowoczesną, zachęcającą stronę uzupełnioną intrygującą grafiką i ekwilibrystycznym tekstem reklamowym możesz śmiało twierdzić, że to nasza realizacja… Lub też nie;)

Co możemy Ci zaoferować?

 

Wszystko tak naprawdę zależy od Ciebie. Interesuje Cię tworzenie stron internetowych? Dzięki nam dowiesz się, w jaki sposób efektywnie kodować i poznasz języki HTML5 oraz CSS3! Skłaniasz się bardziej ku grafice? Photoshop przestanie mieć przed Tobą jakiekolwiek tajemnice! Chcesz doszlifować swój warsztat i nadać mu rysów języka korzyści? Służymy pomocą! Nauczymy Cię wszystkiego, co pomoże Ci odnieść sukces i jeszcze bardziej się rozwinąć!

Co zyskasz?

 

Pewność, że sprawdzisz się w wymarzonym zawodzie to sporo. Oferujemy Ci profesjonalne szkolenia, dzięki którym z łatwością odnajdziesz się na stanowisku Junior Webmastera, grafika komputerowego, Social Media Managera lub copywritera. Posiadając wiedzę popartą doświadczeniem z łatwością odnajdziesz zatrudnienie i zyskasz pasję!

Wszystkiego nauczymy Cię od podstaw
Nie trać czasu.