Jak skutecznie reklamować się w sieci?

Chcesz zgłębić tajniki marketingu internetowego? Zamierzasz rozwijać się w obszarze działań internetowych? A może pracujesz w tej branży i po prostu chcesz dowiedzieć się czegoś więcej? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś lub odpowiedziałaś twierdząco – nasze szkolenie jest wprost stworzone dla Ciebie, o ile spełniasz kilka wymaganych kryteriów:

  • masz między 15 a 29 lat,
  • mieszkasz na terenie województwa podkarpackiego,
  • pracujesz na umowę zlecenie lub masz umowę krótkoterminową (na czas określony, do 6 miesięcy) i zarabiasz najniższą krajową.

 

Spełniasz te kryteria? Zgłoś się do nas. W trakcie szkoleń zapoznasz się z najważniejszymi narzędziami, które wpływają na popularność w internecie. Dowiesz się, jak prowadzić komunikację z odbiorcami (klientami) oraz zdobędziesz umiejętności, które ułatwią Ci przekucie internetowej popularności w realizacje celów sprzedażowych. Otrzymasz od nas:

– stypendium szkoleniowe w wysokości ok. 600 zł netto + składki ZUS ok. 150 zł;
– uzyskanie certyfikatu;
– ubezpieczenie NNW;
– małe grupy szkoleniowe (do 10 osób);
– zwrot kosztu dojazdów (dla osób spoza Rzeszowa);
– obiady;
– indywidualną diagnozę potrzeb szkoleniowych oraz poradnictwo – łącznie 8h.

 

Szkolenia będą odbywać się w miesiącach: marzec – czerwiec w godzinach 8 – 16, popołudniowych lub w formie weekendowej. Ich pora będzie uwarunkowana możliwościami czasowymi uczestników.

 

Organizatorami szkolenia są firmy: iSoft oraz Testin.

 

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt.

Zarezerwuj miejsce już teraz! O szczegółach powiadomimy Cię mailowo/telefonicznie.